piątek, 25 stycznia 2013

Pulsar

Oczy na włosach potargał wiatr...
7 komentarzy:

Winky pisze...

"PULSAR - TOM 1 Kolejna manga yaoi polskiej autorki - Sitriel."

I już mi więcej wiedzieć nie potrzeba. Bo co kogo obchodzi jakaś tam, bo ja wiem, fabuła? Z drugiej strony, co może się dziać w mandze yaoi...

Anonimowy pisze...

Ej... Tam w tle to chyba NIE JEST Ziemia? Z takimi kontynentami i takim sąsiedztwem planetarno-księżycowym?

Prezydent Internetu Q pisze...

Hej, ale to nie książka, tylko komiks!

MrsFindlay pisze...

Sitriel jest też autorką doujinu do "Harry'ego Pottera". O walkiriach. Aż się boję, z kim tym razem Lily zdradziła Jamesa...
http://www.yaoi.nazwa.pl/sklep_TCD/product.php?id_product=84

Unknown pisze...

TCD ogółem ma często dosyć kiepskie okładki.

Anonimowy pisze...

Przez przypadek znalazłam się na twoim blogu i zauważyłam ,że masz tupet oceniać komiks TCD. Brać pod uwagę że się nie znasz i bierzesz ten tytuł za książkę już świadczy o twojej nie wiedzy. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę , ale wstawianie obraźliwych tekstów na internecie uwłaczające czci i mienia autorowi oraz wydawnictwu jest karalne? Proszę USUNĄĆ post z bloga.

kura z biura pisze...

@Anonimowy:
1. Ten blog nie nazywa się "Najgorsze okładki książek" tylko po prostu "Najgorsze okładki". A może kiedyś umieszczę tu okładkę jakiejś płyty? Niewykluczone.
2. Proszę udowodnić obraźliwość zdania "Oczy na włosach potargał wiatr" ;) oraz to, w jaki sposób uwłacza ono czci autora oraz narusza jego mienie. Chętnie zobaczę również informację, jakież to straszliwe kary za to grożą.
3. Podpisz się.
4. Naucz się polskiego...